Partneři

Partneři

 • Nakladatelství Economia

  Economia, a.s., je významným vydavatelem ekonomického a odborného tisku a důležitým hráčem na poli online médií a digitalizace mediálního obsahu. Economia vydává deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom, Respekt, Marketing & Media a několik odborných titulů. Provozuje úspěšné zpravodajské servery IHNED.cz, Aktuálně.cz a Deník Insider, mnoho tematických internetových titulů a freemailovových portálů. Tituly mediálního domu Economia se vyznačují vysokou kvalitou žurnalistiky, profesionálním zpracováním, exkluzivními zprávami a fundovanými analýzami. 

 • Jazyková škola British Council

  Naším posláním je poskytovat lidem příležitosti ke vzdělávání a seznamovat je s inovativními myšlenkami ze Spojeného království. Chcete-li angličtinu studovat nebo vyučovat, složit zkoušku nebo se dozvědět o akcích, které pořádáme, jste na správném místě. Pořádáme kurzy anglického jazyka pro děti i dospělé. Nabízíme kurzy všeobecné angličtiny, obchodní a právnické angličtiny či přípravné kurzy ke zkouškám z angličtiny i kurzy pro firmy. Zajišťujeme přípravné kurzy ke zkouškám Cambridge English (KET, PET, FCE, CAE, CPE) a ke zkoušce IELTS.

 • Nakladatelství Grada

  Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. GRADA si za dobu své existence vybudovala pozici největšího tuzemského nakladatelství odborné literatury co do objemu tržeb, počtu vydávaných nových titulů i šíří oborů své působnosti a to jak v České tak i ve Slovenské republice. K dnešnímu dni GRADA vydala téměř 8.000 titulů v celkovém nákladu více než 16 milionů knih. Nabídka společnosti GRADA pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Ročně produkuje více než 400 novinek ve více než 29 oborech asi v 90 edičních řadách.

 • Centre of English Studies

  Cambridge Business School v rámci zkvalitnění studia nabízí možnost zahraničních jazykových pobytů na partnerské škole Centre of English Studies (CES), která je jednou z předních jazykových škol ve Velké Británii a Irsku.

 • Holmes Place

  Holmes Place je sítí luxusních fitness a wellness klubů se zastoupením v Evropě a na Středním Východě.

 • Café Vítkov

  Nekuřácká kavárna s terasou v Národním památníku na Vítkově. Nabízíme možnost pořádání společenských a firemních setkání, kulturních akcí, koncertů, výstav, přednášek a seminářů apod. Café Vítkov nabízí výjimečný prostor zahrnující letní terasu a úchvatný výhled na Prahu.

 • Global Catering

  Global Catering, s.r.o. je cateringová společnost s bohatými zkušenostmi ve stravování a díky tomu jsme pochopili význam slov „výsledek předčí Vaše očekávání“. Obstaráme pro všechny Vaše příležitosti, velké i malé, jednoduché i sofistikované společenské akce všeho druhu. Používáme pouze potraviny té nejvyšší jakosti, které jsou od nejlepších místních i mezinárodních dodavatelů, a tím Vám zaručujeme tu nejvyšší kvalitu. Poskytujeme vynikající zákaznický servis a to je jeden z mnoha důvodů, proč můžeme pracovat za každého počasí na jakémkoliv místě v jakoukoliv dobu.

 • Kopírování Havránek

  Nabízíme černobílé i barevné kopírování, digitální a barevný tisk. Výroba brožur formátu A4 i A5. Běžné zakázky na počkání, zakázky velkého rozsahu do druhého dne. Velký výběr barevných papírů včetně barevných kartonů, kompletní knihařské zpracování zakázek - vazby, řezání, děrování, skládání.

 • Jazyková škola Point007

  Jazyková škola s novým vnímáním pojmu výuka jazyků. Máme 14 let zkušeností, profesionální lektory a nabízíme více než 10 jazyků. Nabízíme firemní kurzy i kurzy pro jednotlivce nebo skupinu. Věnujeme velkou pozornost obsahové stránce výuky.