Knihovna | Cambschool.cz

Knihovna

Knihovna

Studenti Cambridge Business School mají k dispozici online knihovnu s více než 5200 online tituly. Využívat mohou klasickou knihovnu z fondu Cambridge Business School. Studentům se tak snažíme maximálně ulehčit při vyhledávání zdrojů a podkladů ke studiu. Vedle toho najdou studenti řadu materiálů a podkladů v rámci moderní studentské sekce.

Online knihovna BOOKPORT:

Každý student na začátku studia získá přístup do online knihovny BOOKPORT, která usnadňuje samotné studium. V její databázi se nachází více než 5 200 online titulů, postihujících všechny oblasti studia.

Knihovna BOOKPORT zajištuje dostupnost literatury na všech zařízeních a díky moderní aplikaci je možné služeb knihovny využívat online i off-line, což zaručuje přístup k literatuře kdykoliv a kdekoliv. Knihovna rovněž nabízí funkci tvorby vlastních kolekcí knih, možnost vyznačování pasáží a vkládání poznámek do knihy, nebo sdílení poznatků o literatuře s kolegy. Knihovna umožňuje pokročilé vyhledávání v rámci knižní databáze, kdy na základě klíčových slov doporučí, která kniha obsahuje hledané informace. Součástí online knihovny je nejen množství literatury odborné a specializované, ale student rovněž získá přístup i k dalším titulům.

Knihovna Cambridge Business School:

Studenti Cambridge Business School si samozřejmě mohou knihy zapůjčovat i tradičním způsobem a to z vlastního knihovního fondu Cambridge Business School.  Knihovna poskytuje základní podklady pro studium a množství titulů, které nabízí, je neustále rozšiřováno na základě požadavků studentů a aktualizace titulů.