Partneři | Cambschool.cz | Cambschool.cz

Partneři

Partneři

 • Firmy.cz

  Cambridge Business School na Firmy.cz

 • Nakladatelství Economia

  Economia, a.s., je významným vydavatelem ekonomického a odborného tisku a důležitým hráčem na poli online médií a digitalizace mediálního obsahu. Economia vydává deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom, Respekt, Marketing & Media a několik odborných titulů. Provozuje úspěšné zpravodajské servery IHNED.cz, Aktuálně.cz a Deník Insider, mnoho tematických internetových titulů a freemailovových portálů. Tituly mediálního domu Economia se vyznačují vysokou kvalitou žurnalistiky, profesionálním zpracováním, exkluzivními zprávami a fundovanými analýzami. 

 • Nakladatelství Grada

  Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. GRADA si za dobu své existence vybudovala pozici největšího tuzemského nakladatelství odborné literatury co do objemu tržeb, počtu vydávaných nových titulů i šíří oborů své působnosti a to jak v České tak i ve Slovenské republice. K dnešnímu dni GRADA vydala téměř 8.000 titulů v celkovém nákladu více než 16 milionů knih. Nabídka společnosti GRADA pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Ročně produkuje více než 400 novinek ve více než 29 oborech asi v 90 edičních řadách.

 • Kopírování Havránek

  Nabízíme černobílé i barevné kopírování, digitální a barevný tisk. Výroba brožur formátu A4 i A5. Běžné zakázky na počkání, zakázky velkého rozsahu do druhého dne. Velký výběr barevných papírů včetně barevných kartonů, kompletní knihařské zpracování zakázek - vazby, řezání, děrování, skládání.

 • Jazyková škola Point007

  ANGLICKY ZA TÝDEN. Naučíme Vás i Vaši firmu cizí jazyk již za jeden týden. Kromě angličtiny vyučujeme i jiné jazyky. Podrobnosti o kurzech naleznete na www.jazyky007.cz.

 • Global Catering

  Global Catering, s.r.o. je cateringová společnost s bohatými zkušenostmi ve stravování a díky tomu jsme pochopili význam slov „výsledek předčí Vaše očekávání“. Obstaráme pro všechny Vaše příležitosti, velké i malé, jednoduché i sofistikované společenské akce všeho druhu. Používáme pouze potraviny té nejvyšší jakosti, které jsou od nejlepších místních i mezinárodních dodavatelů, a tím Vám zaručujeme tu nejvyšší kvalitu. Poskytujeme vynikající zákaznický servis a to je jeden z mnoha důvodů, proč můžeme pracovat za každého počasí na jakémkoliv místě v jakoukoliv dobu. Přesvědčte se sami na našich stránkách www.globalcatering.cz.

 • Café Malawi

  Kavárnu najdete přímo v centru Prahy nedaleko Národní třídy či Staroměstského náměstí, avšak stranou od humbuku rušných ulic, umístěnou v klidné oáze historického areálu Náprstkova muzea. Muzeum je domovem mnoha zajímavých exotických výstav asijských, afrických či amerických kultur – ostatně mámivá atmosféra dalekých krajů na Vás při vstupu do kavárny dýchne stejně intenzivně, jako lahodná vůně kvalitní čerstvé kávy a vynikajících zákusků.

  V malebné zahrádce ve vnitřním nádvoří se Vám pak bude zdát, že nad šálkem Vaší oblíbené kávy se v tomto tichém koutku uprostřed velkoměsta doslova zastavil čas. Atmosféru dalekých cest i naši skvělou kávu si můžete přijít vychutnat každý den kromě pondělí od 10:00 do 18:00 hodin. Více informací naleznete na našich stránkách www.cafemalawi.cz.