Seminář KONFLIKTY A JAK JIM PŘEDCHÁZET | Cambschool.cz

Seminář KONFLIKTY A JAK JIM PŘEDCHÁZET

Cambridge Business School Vás srdečně zve na odborný seminář s Ing. Evou HOF Krocovou na téma:
 
KONFLIKTY A JAK JIM PŘEDCHÁZET
 
Seminář se uskuteční 19. 10. 2021 od 17:00 v prostorách CBS, V Jámě 1, Praha 1.

Co vás čeká?  
 
 1. Pochopíte, jak druzí vnímají svět a komunikují, v jaké části mozku a těla přemýšlejí;
 2. Pochopíte, proč řešíte některé konfliktní situace stále stejným způsobem;
 3. Naučíte se předcházet konfliktům;
 4. Naučíte se SEBEREGULACE;
 5. Pochopíte, jak se spouští vaše vnitřní konflikty a jaká je povaha vašeho hněvu;
 6. Záměrné konflikty- mobbing x bossing v dnešním světě;
 7. Kontrola procesu a výsledku konfliktu;
 8. Strategie řešení konfliktu;
 9. Řešení konfliktu díky taktickému jednání;
 10. Fungující triky na konfliktní jedince a manipulátory;
 11. Swapping a trénink zvládání konfliktů.

Ing. Eva HOF Krocová

Je absolventkou Západočeské univerzity v Plzni, obor Ekonomika a řízení průmyslových podniků. Po ukončení studia byla prokuristkou nově vznikajících poboček MERCEDES BENZ v ČR.
Následně po dobu 10 let pracovala na  finančních trzích pro ČESKOU SPOŘITELNU a  SPOŘITELNÍ PENZIJNÍ FOND. V roce 1999 nastoupila jako ředitelka ČESKÉ  ŽIVOTNÍ  POJIŠŤOVNY. Vybudovala a řídila síť pojišťovacích poradců a obchodních managerů.
V roce 2006 byla přijata do nadnárodní personální společnosti TRENKWALDER, a.s., kde pracovala nejdříve jako regionální ředitelka a posléze key account manager pro Českou republiku.
Přes 21 let vlastní společnost  HOF-art, zabývající se poradenstvím a koučinkem. V současné době je akreditovanou lektorkou a koučkouVěnuje se především zvyšování potenciálu obchodníků a obchodních sítí. Kromě korporátní klientely se věnuje osobnímu enneagramickému koučinku, s celkovým vyladěním těla i duše. V roce 2015 dokončila výcvik Enneagramického koučování na Institut für  systemisches Enneagram v Německu a je certifikovanou terapeutkou pro odstranění traumat z těla.


Prosíme o potvrzení účasti na e-mailovou adresu pozvanka@cambschool.cz. Kapacita semináře je omezena.
Každý účastník má možnost získat i certifikát, který stvrzuje jeho účast na tomto semináři. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat rovněž na e-mailu: pozvanka@cambschool.cz, a to nejpozději do 17. 10., kde Vám budou sděleny další podrobnosti. Certifikát je zpoplatněn částkou 490 Kč.
 
Těšíme se na Vás
 

Tým CBS  


Svou registrací potvrzujete účast na akci a udělujete společnosti Cambridge Business School s.r.o., IČ: 247 80 669, souhlas s pořizováním obrazového záznamu za účelem umístění na stránky www.cambschool.cz a sociální sítě společnosti (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube). Společnost se zavazuje, že obrazové záznamy neposkytne třetí straně.