Seminář s Karlem Voříškem | Cambschool.cz

Seminář s Karlem Voříškem

Seminář s Karlem Voříškem

(2. 4. 2016)

Přemýšleli jste někdy o síle slova? O tom, jak mluvíme, jak působíme na jiné, jak umíme zaujmout? O tom, že právě to je jedna z podstatných cest k úspěchu? Přednáška s moderátorem Karlem Voříškem se zaměřila na to, jak být při vystupování před lidmi sebevědomější a jistější. Podívejte se na fotogalerii z akce.

 

Přednáška na téma: Dokonalá rétorika a přesvědčivé vystupování

Přemýšleli jste někdy o síle slova? O tom, jak mluvíme, jak působíme na jiné, jak umíme zaujmout? O tom, že právě to je jedna z podstatných cest k úspěchu? Mnoho lidí to podceňuje. Nebo ztrácí naději, říká si, já na to nemám, já se to nikdy nenaučím. A propadá panice nebo to vzdá. Nejčastějším omylem je věta „jednou takový jsem a nic s tím nenadělám“. Omyl. Pojďte to vyzkoušet. Posílíte své sebevědomí a budete jistější - jak před lidmi tak i sami před sebou.

 

Karel Voříšek

Moderátor, lektor a konzultant Karel Voříšek pracuje v mediální oblasti už více než 30 let. V roce 1985 nastoupil coby programový hlasatel Československé televize, kde se stal později také redaktorem. Podílel se především na pořadu Vysílá studio Jezerka. V roce 1999 odešel do televize Nova, v níž moderoval Televizní noviny až do roku 2013. Držitele pěti cen TýTý v kategorii Osobnost televizního zpravodajství můžete v současné době vidět v hlavních večerních zprávách televize Prima, které moderuje společně s Klárou Doležalovou.