Spolupracujeme | Cambschool.cz | Cambschool.cz

Spolupracujeme

Spolupracujeme

Centre of English Studies

Cambridge Business School v rámci zkvalitnění studia nabízí možnost zahraničních jazykových pobytů na partnerské škole Centre of English Studies (CES), která je jednou z předních jazykových škol ve Velké Británii a Irsku.

Představení CES

Za posledních 32 let CES vybudovalo svou pověst hlavně díky své péči a pozornosti, kterou věnuje každému z klientů. Je oficiálně uznáváno v British Council and the Irish Department of Education a je jednou z pouhých 4 irských škol, které jsou členy EAQUALS (the European Association for Quality Language Services). V srpnu roku 2007 byla škola CES zvolena nejlepší anglickou jazykovou školou se 4 a méně pobočkami v Evropě.

Pobočky:

  • Dublin - Ve městě Dublin je hlavní budova školy v ulici Dame Street, ve které se nachází např. Dublin Castle a Centrální banka. Druhé školicí středisko je pouhých 5 minut chůze od přední dublinské nákupní ulice Grafton Street. Studenti mají k dispozici studentskou kavárnu, kde se jídlo podává během celého dne. K relaxaci zde slouží dvě střešní zahrady, které studenti mohou plně využívat.

  • London - V Londýně se škola nachází v módním předměstí Wimbledonu a je jen 20 minut jízdy vlakem od centra města. Budova má 11 luxusních učeben, které jsou plně vybaveny moderním zařízením.

  • Worthing - Městečko Worthing se nachází na jižním pobřeží Anglie, pouhých 10 kilometrů od Brightonu. Škola je ve třech velkých viktoriánských domech s několika zahradami. CES je pouhých 90 minut od Londýna a 5 minut od nádherného pobřeží.

  • Leeds - Město Leeds má téměř vše, co byste mohli chtít. V centru města zde najdete více než 200 barů a restaurací, které nabízí různé kuchyně od španělské, italské, čínské, thajské až po tradiční anglickou. K dispozici jsou 3 kino komplexy, 4 divadla, Leeds United Football Club, Leeds Rhinos rugby league, bowling, 5 galerií, muzea a mezinárodní plavecký bazén.

  • Oxford - CES Oxford se nachází ve světově proslulém univerzitním městě, které je jedním z nejoblíbenějších měst pro návštěvníky Británie. Po celém světě je známé díky své univerzitě a bohaté historii. Hlavní budova školy CES se nachází na High Street ve městě Wheatley, Oxfordshire. Město Wheatley je jen pár kilometrů od centra Oxfordu. Toto místo nabízí atmosféru malého městečka, kde se setkáte s přátelským přístupem, který je v anglických vesnicích typický.

Všechny CES školy mají pro studenty přístupnou velkou počítačovou místnost s bezplatným internetem. Studenti mohou dále využívat poslechové centrum, video místnost, samostudijní centrum a studentskou kavárnu. Ve všech školách je volně přístupná wi-fi síť, takže studenti mají také možnost využívat vlastní notebook.

CES nabízí celou řadu obecných a intenzivních kurzů angličtiny, přípravné kurzy na mezinárodní jazykové zkoušky, ESP a kurzy pro učitele. Ve Velké Británii i v Irsku se pravidelně pořádají také mezinárodní letní školy pro juniory, kde se sejdou studenti z celého světa. Jen v loňském roce na jejich školách přivítali více než 60 různých národností. 

Všichni lektoři jsou vysoce kvalifikovaní absolventi vysokých škol s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti TEFL. Vlastní uznávanou pedagogickou kvalifikaci a mnozí z nich se zavázali k postgraduálním kurzům v EFL. CES ve třídě využívá nejaktuálnější materiály a technologie. Skupiny v jednotlivých třídách jsou menší, průměrně jde o 10 studentů, kteří jsou smíšených národností. 

CES nabízí širokou škálu ubytovacích možností, včetně hostitelské rodiny, CES bytu, hotelu, penzionu a v létě univerzitního kampusu. Většina studentů však zůstává ubytována v hostitelské rodině, které byly pečlivě vybrány a studenti tak nejlépe poznají kulturu regionu.

 

 V případě Vašeho zájmu o studium na CES nás kontaktujte.