Titul DBA | Cambschool.cz

Titul DBA

Titul DBA

Titul DBA (Doctor of Business Administration) představuje nejvyšší možnou úroveň manažerského vzdělávání. Jedná se o nadstavbu titulu MBA nebo vysokoškolskému vzdělání II. stupně a majiteli zaručuje nadstandardní rozšíření manažerských znalostí a dovedností.

Program je vhodný pro vrcholové manažery na seniorních pozicích se zájmem o nejvyšší dosažitelnou úroveň vzdělání v manažerské oblasti, ale i o vědecko-výzkumný aspekt manažerské práce, protože studium je zaměřeno především na uplatnění nových poznatků a postupů v praxi. To však není jediný přínos studia DBA. Během seminářů a dalších setkání studenti získají nové profesní kontakty a seznámí se s aktuálními trendy ve svém oboru.

Nositelé titulu jsou špičkoví odborníci s mimořádnými znalostmi v oblasti managementu a moderních trendů v řízení, zaměstnaní na vrcholných pozicích ve firmách nebo státní správě, kteří svým titulem dávají potenciálním i současným zaměstnavatelům najevo, že mají zájem na sobě i nadále pracovat a vzdělávat se.

Titul se zapisuje za jméno ve tvaru:

Ing. Milan Kočí, DBA

Jedná se o anglosaský titul, který je v zemích svého původu na úrovni magisterského studia, ale v České republice se řadí mezi celoživotní profesní vzdělávání a nejedná se o akademický titul. Do občanského průkazu tedy nelze uvést.  

ONLINE PŘIHLÁŠKA PDF PŘIHLÁŠKA

Titul DBA - Hodnocení 4.85/5 - Hodnotilo 218 uživatelů